فهرست

Assassin’s Creed Rogue Remastered کارکرده Region 2

190,000 تومان

موجود در انبار

توضیحات

عنوان Assassin’s Creed Rogue Remastered حاوی بازی اصلی، بهمراه تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آن است؛ که شامل مراحل اضافی The Armor of Sir Gunn و The Siege of Fort de Sable و همچنین بسته‌های Master Templar و Explorer خواهد بود. بهترین ویژگی نسخه ریمستر بازی پشتیبانی از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان‌ایکس است، و بدین معناست که عنوان مذکور برروی هردوی این پلتفرم‌ها با رزولوشن ۴K اجرا خواهد شد.

داستان بازی در ارتباط با یک آدمکش بوده که به دلایلی عضو گروه تمپلارها می شود و آدمکش های دیگر را شکار می کند؛ این به معنای اتحاد با افرادیست که زمانی دشمنش بوده اند. در واقع Shay Patrick Cormac (شخصیت اصلی) وارد وقایع مبارزات میان Haytham Kenway و Achilles (دو شخصیت از بازی ACIII) بر سر قدرت می شود؛ پس می توان داستان بازی را به قبل از اتفاقات AC III نسبت داد. شخصیت های قدیمی دیگری همچون Adewale و Benjamin Franklin نیز در بازی ایفای نقش می کنند. در نهایت مشخص می شود که Achilles چطور به مانندObi-Wan Kenobi تبدیل به یکی از آخرین افراد فرقه خود می شود. بازی در طول جنگ هفت ساله و از ۱۷۵۲ تا ۱۷۶۱ به وقوع می پیوندد. در این مبارزه فرانسه و انگلیس که شعله هایش از مستعمرات آمریکا تا اروپا گسترده شده است، Shay Patrick از انگلیسی ها پشتیبانی می کند. هم چنین مناطق قابل دسترس دریاها و سرزمین های قطب شمال، شهر نیویورک (در ACIII) و دره Appalachian هستند.

گیم پلی بازی تقریبا مثل نسخه قبلی یعنی Black Flag بوده و تغییر چندانی نکرده است. بازیکنان در زمین و دریا ماجراجویی های خود را ادامه می دهند و سیستم مبارزات دریایی با تغییرات و پیشرفت هایی همراه می باشد. نام کشتی شِی، Morrigan بوده که به مانند Jackdaw (در Black Flag) قابل ارتقاست. از آنجایی که تمپلارها به منابع گسترده دسترسی دارند، کشتی شما از جدیدترین اسلحه ها و ابزار بهره می برد. یکی از اسلحه های جدید کشتی، روغن است که با استفاده از آن می توانید کشتی دشمنان را به آتش بکشید

اطلاعات بیشتر

Region

2, All